inschrijving

Lidgeld 

Het lidgeld bedraagt 30 euro voor de jongste groepen (prutsen, speelclub en kwiks) en 25 euro voor de oudste groepen (tippers, tiptiens en aspiranten).

Wat zit er allemaal inbegrepen in het lidgeld?

  •  Spelmateriaal
  •  Verzekering
  •  4uurtje (enkel bij de jongste groepen!)

Het lidgeld moet je overschrijven op de volgende bankrekening: (cash geld nemen we dit jaar niet meer aan!). Let op dit is een ander rekeningnummmer dan de vorige jaren.

BE23 7360 4104 3491 met als mededeling: afdeling + naam voornaam lid 

Nieuwe leden mogen 3 keer gratis proberen om te zien of Chiro echt hun ding is. Daarna betalen ze het lidgeld aan hun leidsters.

Via de ziekenfondsen kan je een groot deel van het lidgeld recupereren. Hiervoor moet je bij het jouw ziekenfonds de juiste documenten vragen die dan ingevuld kunnen worden door de leiding. Het is ook bij ons mogelijk om een Z-pas te gebruiken. Moest je toch moeite hebben met het betalen van lidgeld, aarzel dan niet en spreek gerust de leiding van jouw dochter aan. Dit is zeker bespreekbaar en dan zoeken we samen naar een passende oplossing.

 

Gegevens van je kind via mail: 

Vanaf dit jaar vragen we aan iedereen om een mailtje te sturen naar het e-mailadres van de juiste afdeling (zie hieronder) met de gegevens van je kind. Om problemen te vermijden aan de poort wordt je kind dus via deze weg ingeschreven door een mail met de voornaam, achternaam, geboortedatum, adres en eventueel een extra mededeling.

Prutsen: prutsen@chirosint-antonius.be

Speelclub: speelclub@chirosint-antonius.be

Kwiks: kwiks@chirosint-antonius.be

Tippers: tippers@chirosint-antonius.be

Tiptiens: tiptiens@chirosint-antonius.be

Aspiranten: aspiranten@chirosint-antonius.be